Е - послуги на користь громаді

Бібліотека: сходинки успіху
Під такою назвою був представлений досвід на конкурс "Бібліофест 2016", що відбувся на теренах Млинівщини вперше. Участь в ньому взяли 28 книгозбірень району. Учасники інноваційного фестивалю демонстрували експозиційні проекти, які визначали основний напрямок роботи тієї чи іншої бібліотеки.У номінації "Активна аудиторія"перемогу здобула публічно - шкільна бібліотека с.Підгайці.




Вищі навчальні заклади Рівненщини та Волині



вищі навчальні заклади Рівненщини та Волині from Тетяна Козел
Е-послуги на користь громади
Серед інноваційних послуг у бібліотеці села Підгайці варто відмітити впровадження електронних послуг (е-послуг).
Користуватися бібліотечними е-послугами можуть безкоштовно всі мешканці територіальної громади незалежно від статі, віку, соціального статусу та рівня комп'ютерної грамотності.
Серед е- послуг, які доступні у бібліотеці:
    Е - громадянин    – доступ до інформаційних ресурсів для громадян України щодо оформлення документів, що підтверджують особу (паспорт), щодо подачі документів на отримання візи для поїздки за кордон та перевірка правильності даних у Державному реєстрі виборців.
     Е- зайнятість - пошук роботи на інтернет-медіа-порталі «Труд» Державної служби зайнятості України, допомога у написанні резюме.
     Е – освіта – пошук необхідної навчального інформації, реєстрація випускників школи для проходження ЗНО,  пошук інформації щодо вищих навчальних закладів України.
    Е – культура – доступ до історичних та літературних онлайн-музеїв.
    Е - бібліотека – доступ та використання ресурсів українських електронних бібліотек .
     Е- банкінг – допомога у здійсненні онлайн-платежів (оплата мобільного зв’язку, стаціонарного телефону, операції з картками тощо) у бібліотеці через сервіс «Portmone.com» та «Приват24».
    Е - транспорт    - резервування та придбання проїзних пасажирських документів на залізничний транспорт через сервіс «Укрзалізниці», перегляд онлайн графіків руху маршрутних автобусів, відслідкування поштових перевезень «Укрпоштою» та «Новою поштою».
    Е - шопінг    – можливість придбання товарів (одяг, книги, косметика та ін..) через відповідні онлайн-магазини.
Загалом у бібліотеці створено умови для безперешкодного доступу до відповідних ресурсів у бібліотеці; проводяться заходи для розкриття суті е-послуг, форм, зручності, доступності та користі для користувачів бібліотеки; здійснюється навчання та консультування користувачів для самостійного опанування сервісів з розряду е-послуг. Крім того бібліотекар здійснює навчання і обмін досвідом з колегами району та України щодо впровадження е-послуг у бібліотеках.       
На сьогодні мільйони людей використовують Інтернет для навчання, дозвілля, роботи та розвитку власного бізнесу. Крім того Інтернет став посередником між владою, громадою, бізнесовими структурами тощо. Тому й не дивно, що сучасні бібліотеки використовують цей інструмент для впровадження нових і нових послуг.
Для популяризації цієї бібліотечної діяльності було виготовлено та розповсюджено рекламну продукцію: флаєр, буклети, брошури, рекламний плакат. Крім того інформація про заходи щодо е-послуг регулярно висвітлювались у соціальних мережах та друкувались публікації у районній пресі


ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ТА АДВОКАТ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВИ


Для обслуговування жителів Дубенського, Млинівського, Демидівського та Радивилівського районів у м. Дубно по вул. Грушевського, 171Б (район “5-та школа”) працює Дубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Центр надає за кошти держави послуги адвокатів для представництва в суді у цивільних та адміністративних судових спорах та свідками і потерпілим у кримінальних провадженях нижче перерахованим категоріям осіб. Це :

- малозабезпечені особи, чий середньомісячний сукупний сімейний дохід не перевищує суми прожиткового мінімуму доходів громадян,

- інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб,

- діти-сироти, діти, позбавленні батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть або стали жертвами насильства в сім’ї,

- біженці,

- ветерани війни, учасники бойових дій (АТО), на яких поширюється дія Закону “про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, особи, що мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги, жертви нацистських переслідувань,

- особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності, визнання недієздатною та поновлення цивільної дієздатності,

- особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку

- реабілітовані особи стосовно питань, пов’язаних з реабілітацією. Клієнт, який звернувся по допомогу, має скласти письмове звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги. В разі потреби таку заяву допоможе скласти працівник місцевого центру.

До звернення особа має додати:

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків( крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);

- інші документи, які підтверджують належність особи до суб'єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

(фото Дубенського МЦ з НБВПД)

Для підтвердження належності клієнта до категорії малозабезпеченого подаються:

- довідка про склад сім'ї;

- довідка про доходи кожного члена сім'ї за останні 6 місяців;

- довідка про перебування на обліку в центрі зайнятості та проведені виплати (якщо особа зверталась до місцевого центру зайнятості і має статус безробітного);

- довідка про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку) у разі звернення до місцевого центру фізичних осіб підприємців, самозайнятих осіб.

За детальним порядком отримання безоплатної вторинної правової допомоги просимо звертатись до Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: Рівненська область, м. Дубно, вул. Грушевського, 171 Б, ( район “5-та школа”, поруч міської поліклініки) або за телефонами (03656)21005, (097)0094703, (095)9473495, (063)9658550 (пн-пт. з 9-00 до 18-00)

Телефон Координаційного центру з надання правової допомоги 0(800)213 103 (цілодобово)

ЗАТРИМАЛА ПОЛІЦІЯ — ВИМАГАЙ АДВОКАТА. ЙОГО ГАРАНТУЄ ДЕРЖАВА

Шановні абітурієнти розпочалася реєстрація на ЗНО.


Запрошуємо скористатися послугою 
"Реєстрація ЗНО 2016" в нашій бібліотеці.





Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році триватиме з 1 лютого до 4 березня 2016 року.
Чекаємо на Вас у Підгаєцькій публічно - шкільній бібліотеці з 9.00 до 18.00 в приміщенні Підгаєцької ЗОШ І - ІІІ ст., крім четверга.
Інформація щодо деяких особливостейзовнішнього незалежного оцінювання 2016 року
У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:
Українська мова і література 
Історія 
України 
Математика
Біологія 
Географія 
Фізика 
Хімія 
Англійська мова
Іспанська мова 
Німецька мова 
Російська мова
 Французька мова  

Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математикиДля усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).
Встановлення «порогового бала»Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.
Графік проведення ЗНО-2016
5 травня  -  українська мова  і література
11 травня -  математика
13 травня  --  історія України
3 червня  -   російська мова
7 червня  -   англійська мова9 червня  -   французька мова
10 червня  -  біологія
13 червня  -   фізика
15 червня  -   географія
17 червня  -  хімія 

Увага! Увага! Увага!!!!! 
Також у нас ви можете проходити онлайн - тестування.

Немає коментарів:

Дописати коментар